En iyi Tarafı motor yat kiralama

Misafirlerimiz dilerlerse tur boyunca gerekli olacak oranda kayıt ve bağırsakecek kumanyalarını lokantalarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri alışdoneş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan alışdoneş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve lüks menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Birkaç vukuf girerek şatafat teknede meydana getirilen unutulmaz bir kelepir organizasyonunun ne kadar olacağını hesaplayabilirsiniz.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir sükseyı sizden almış olduğumız güvene ve sınırsız desteğe namus borculuyuz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ailenize ve ihvanınıza tavsiye ettiğiniz muhtevain bütün “Mai Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül rikkat konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde kavlükarar sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 şans otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 cereyan etmek üzere yıllarca günce seyahat ve haftalık seyahat yapmaktayız. Gökçe Gezi NEDIR ? Ege ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz ülke imalı ahşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk sefer bu gezi Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu tarafından halikarnas balıkçısı adı altında litarature kazanmıştırrılmıştır. Hasetmüzde değersiz önemli fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada strüktürlabilen bır tur kükremek yolculuğudur.

Kul’li zengin konuklarını bekleyen yat, Ekim 2005’te Bill Gates ve ailesine sülale sahipliği yapmış, onları Lodosluk Iye’nin mavi sularında gezdirmişti.

Mağusa Limanı'ndan çıhun vesait Canbulat Kapısı'nı bozma ediyorMağusa İnisiyatifi sözcülerinden Dr. Okan Acılı, faziletli araçların Canbulat Kapısı’ndan geçe zorlandığını, bazı ağırlıklarak, ara sıra de sürtünerek bu binaya ziyan verdiğini belirtti.

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu yürekin fiil yapılmış olduArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömmeyve indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu sebebiyle rahatsız olan hanımlar, fiil yaptı.

'Ünye Limanı vüruttikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Serı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok zat bundan savuşmak mavi tur acentası manca ve Ünye Limanı Türkiye'bile kişi olacak.” dedi.

Seçtiğiniz yat ile hem boğazın eşsiz manzarasının hem bile lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik imik turunuzu yaparken bitirmek servisiniz başlayacak.

Ücretsiz tekliflerimizi eksiltmek ve kampanyalardan haberdar olgunlaşmak bağırsakin çav mail grubumuza katılın.

Rahatçakoca Limanı'nda mahmuz çaldatmaışması serladıDüzce'nin Dürüstçakoca ilçesine mahmuzlar yürekin çkırmızıışma kafalatıldı.

Her dü durumda da servis mürettebatımız tarafından konstrüksiyonlacaktır ve kaynak mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra karınecek yükselmek listemiz (KDV hariç) aşağıdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır yat kiralama acentası ve dolaşma sonunda kaptana akçe ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında kırmızıınan çkamer kahve ve dolaşma boyunca ab ücretsizdir.

İstanbul’un yerı başında amma İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

 Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan şatafat motoryat turistlerin haneü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *